14:10, 25 січня

Перші випускники отримали дипломи та сертифікати дуальної освіти

Знання, які учасники програми здобули у Приазовському державному технічному університеті закріплені практикою на підприємствах Групи Метінвест. Які можливості це дає вчорашнім студентам?

поділитись:
Перші випускники отримали дипломи та сертифікати дуальної освіти - фото 1


Любов Гудим - одна з чотирьох випускників, які крім диплома отримали сертифікат дуальної освіти. Комбіновану форму навчання Група Метінвест реалізує спільно з Приазовським державним технічним університетом. Аби краще підготувати молодих спеціалістів.

"Допустим, на 4 курсе у нас одна неделя рабочая и три недели учебные. На 5 курсе - две недели рабочие и две учебные. Ну и так в зависимости от курса отличались. Меня уже взяли на постоянную работу, на должность инженера в технологическом управлении заводоуправления "Азовсталь"", - каже випускниця програми дуальної освіти Любов Гудим.

Знання, здобуті у виші, учасники проєкту підкріплювали практикою на металургійних комбінатах "Азовсталь" та імені Ілліча, а також "Метінвест-Промсервісі".
Загалом дипломи отримали близько двохсот випускників ПДТУ. Учорашніх студентів привітав також народний депутат України Сергій Магера.

"Боюсь даже ошибиться, в какой сфере выпускники не будут работать. Это очень здорово, когда политехнический вуз делает будущее фактически нашей Украины", - зазначив нардеп.

За 15 років роботи Група Метінвест посприяла створенню сорока п'яти професійних та п'ятдесяти освітніх стандартів. Зокрема, аби до модернізованого виробництва долучити працівників нового формату.

Щороку підприємства Групи Метінвест працевлаштовують понад тисячу випускників українських вишів.