09:19, 03.06.2021

Після заміни насосів у будинках на Маміна-Сибіряка порвало сантехніку

На нашу "гарячу лінію" звернулися мешканці багатоповерхівок на вулиці Маміна-Сибіряка. Минулими вихідними на станції біля будинків комунальники замінили насоси. Через це тиск у трубах був надвисокий, впевнені жителі. У "Водоканалі" заперечують. Хто винен в аварії?

поділитись:
Після заміни насосів у будинках на Маміна-Сибіряка порвало сантехніку - фото 1

Труби прорвало вчора вночі, розповідає пані Алевтина. Коли бойлер потік, жінка викликала майстра. Той запевнив: відремонтувати водонагрівач неможливо. Бойлери і сантехніка постраждали у п'ятьох будинках. Мешканці стверджують: комунальники подали воду з надвисоким тиском.
Зараз в будинках вода є, проте не в усіх. Адже у квартирах продовжують заміну труб.

«Мы на 36 доме поменяли стояки, которые прорвало, на 44 поменяли, но не все. До ночи должны состыковать верхние и нижние квартиры. Сейчас мы продолжим устранение аварийной ситуации», - розповідає голова ОСББ Надія Кошманова.

Водопровід і насоси комунальники замінили минулими вихідними. Через це і справді тиск води збільшився. Але в межах норми. На думку фахівців, причина аварійних ситуацій - в старих комунікаціях всередині будинків.

«Сети водоснабжения выдерживают и обязаны выдерживать 10 кг. Если бы было сверхнормативное давление, наши трубы тоже разорвало бы», - зазначив директор ККП "Міськводоканал" Володимир Антоненко.

Тому в "Міськводоканалі" закликають маріупольців регулярно ремонтувати мережі і в квартирах.