13:39, 30 серпня

Плавець Андрій Трусов здобув для Донеччини 6 медаль на паралімпійських іграх

Третій день поспіль на Іграх XVI Паралімпіади, що тривають у столиці Японії Токіо, спортсмени Донецької області в складі збірної України отримують призові місця.

поділитись:
Плавець Андрій Трусов здобув для Донеччини 6 медаль на паралімпійських іграх - фото 1

29 серпня ще одну срібну нагороду завоював майстер спорту міжнародного класу з плавання Андрій Трусов.

21-річний житель Слов’янська на своїх дебютних Паралімпійських іграх виборов уже другу особисту медаль. Після «срібного» успіху на дистанції 200 метрів комплексним стилем він став призером на 400-метрівці вільним стилем серед плавців з порушенням опорно-рухового апарату (клас S7). Показавши час 4 хвилини 35.56 секунд.

Плавець Андрій Трусов здобув для Донеччини 6 медаль на паралімпійських іграх - фото 44692

 

За крок від нагород 29 серпня зупинились ще два паралімпійці Донеччини. Ярослав Коюда зі Слов’янська разом з представницею Дніпропетровщини Світланою Богуславською у фіналі «A» з академічного веслування (змішана двійка, PR2Mix2x) із результатом 8:54.97 і плавець Василь Крайник із Маріуполя на дистанції 100 м брасом серед спортсменів з вадами розумово-фізичного розвитку (клас SB14) з часом 1:06.66. Вони фінішували четвертими.

На цих Паралімпійських іграх від Донецької області виступають 15 представників 4 видів спорту. 27 серпня бронзовими медалями відзначилися легкоатлетка Юлія Павленко (стрибки у довжину) і велосипедист Єгор Дементьєв (трек, гонка переслідування на 4000 метрів), срібними призерами стали плавці Сергій Кліпперт (100 метрів на спині) та Андрій Трусов (200 метрів комплексним стилем). 28 серпня «срібло» здобув плавець Віктор Смирнов (100 метрів на спині).