Поблизу Маріуполя 4 лісорубів вирубали дерев на мільйон гривень

Житель Волновахи найняв чотирьох працівників для незаконної порубки лісу. Щоб залишитися непоміченими, вони працювали вночі.

За ніч роботи організатор незаконного бізнесу платив лісорубам по 300-400 гривень. Вони знищували дуби, акації і ясени на території Волноваського району. Деревина реалізовувалася маріупольському підприємству за 1200 грн/куб.м. Збиток, який завдано навколишньому середовищу, оцінили майже в 1 мільйон гривень.

 

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи виявлені та вилучені деревина, документи, чорнові записи, товарно-транспортні накладні, бензопили та паливно-мастильні матеріали, повідомляє пресслужба прокуратури.

#Маріуполь #чорні лісоруби

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Служба безпеки України затримала підлітка, який передавав інформацію про позиції українських військ у Харкові та Дніпрі. Фото.
Здійснював атаки на Харків та Дніпро: СБУ арештувала підлітка.
Служба безпеки України затримала 17-річного юнака, який займався розвідкою щодо сил оборони в Харкові та Дніпрі.
Теги