Поліцейські шукають винуватця страшної аварії на Набережній

ДТП сталася в суботу, 10 жовтня, близько 16:45 На вулиці Набережній. Зіткнулися 2 ВАЗа. Постраждало 3 людини, в тому числі і вагітна дівчина.

За інформацією очевидців, Газель, яку зараз розшукують правоохоронці, при обгоні виштовхнула на зустрічну полосу ВАЗ 2112, де той скоїв лобове зіткнення з ВАЗом 2111. Винуватець аварії пригальмував через 100 метрів, але потім зник. В результаті аварії постраждали обидва водії і вагітна дівчина пасажир. Їх госпіталізували.

 

Поліція звертається до громадян: якщо Ви стали свідком цієї ДТП і є фото або відео-фіксацію, просимо Вас повідомити в поліцію за номером 098 823 07 40 або 102.

#Маріуполь #ДТП

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські сили розпочали атаки на Україну за допомогою дронів "Шахед" і літаків КАБ, в кількох регіонах оголошено повітряну тривогу.
Станом на ранок 12 квітня на фронті зафіксовано 120 бойових зіткнень, які відбулися протягом останньої доби.
Командир екіпажу: на передовій загинув захисник з Одещини.
Теги