19:05, 17.01.2020

Понад півтори тисячі хворих на грип та ГРВІ у Маріуполі

Та за словами медиків, епідемії ще немає. У зоні ризику - діти.

поділитись:
Понад півтори тисячі хворих на грип та ГРВІ у Маріуполі - фото 1

Мінімум тиждень у лікарні та півроку під контролем лікаря. Зараз пані Галина доглядає сина в інфекційному відділенні. У дитини - пневмонія.

"Звернулися, звичайно, відразу в поліклініку. Поставили бронхіт. Знімки зробили, аналізи здали. Після вже почався кашель сильніше, звернулися в поліклінніку ще раз і нас направили в лікарню".


Усього в стаціонарі понад двадцять пацієнтів. Із них - двоє дітей із грипом. Медики кажуть, цього року очікують на чотири типи хвороби. Не нові, всі - вже знайомі. Важливо вчасно звернутися до лікаря, бо можуть бути ускладнення, каже Інна Камишова - терапевт.

"Задишка, яка виникла раптово, сильний кашель, часто він протікає з кровохарканием. Дуже висока температура, яка триває ні два, ні три, а може тривати і п'ять, і сім днів".


Найбільше хворих серед школярів. Поки епідпоріг не перевищено. Та з кожним днем збільшується ризик заразитися - кажуть інфекціоністи. А ще медики додають - вітаміни та цибуля не врятують від інфекції. Удома можна захиститися, якщо провітрювати приміщення.