13:05, 22.05.2020

Практика без тренажерів, а заняття - дистанційні. Як зараз працюють автошколи?

Почали навчатися, а тут карантин? Зараз маріупольські автошколи продовжують роботу навіть під час карантину. Як отримати права дистанційно?

поділитись:
Практика без тренажерів, а заняття - дистанційні. Як зараз працюють автошколи? - фото 1

Надія Кондиба хоче навчитися водити та отримати права. Згадує - перші заняття в автошколі почалися ще до карантину. А зараз - продовжуються дистанційно.

«Дуже зручно в Зумі мені, як матері двох дітей, як за містом живу, що навчатися вдома. Але звичайно ж відрізняється. На перших двох заняттях, яких ми були - це було живе спілкування, цікаві якісь питання інші задавали, ми задавали, учитель з нами контактував», - каже учениця автошколи.

Викладач теорії проводить лекції онлайн. Матеріал виводить на екран та пояснює його. Учні у цей час конспектують. Після - отримують домашнє завдання. Проте добросовісно до такого навчання ставляться не всі.

«У повному обсязі ми не зможемо їх контролювати і бачити - якщо вони на заняттях сидять і присутні ми з ними спілкуємося, розмовляємо - це одне. Друге - вони присутні будинку - чим вони там займаються. Але це, я думаю, більше мінус для учнів по тому, що ми зі свого боку даємо все матеріал як положено», - розповідає директор автошколи Олександр Романов.

Вправи на рульових тренажерах поки не проводять. А ось практичні заняття - згідно графіку.

«У нас спочатку повинні бути автотренажёри, але сказали, що не представляється в зв'язку з карантином можливим це і нам додали водіння більше. Водіння проходить з автоінструктор, ми одні знаходимося. І ми як би вчимося на майданчику і по місту», - каже Христина Ходунова учениця автошколи.

Шість-вісім учнів на день. І після кожного дезінфекція. За дотриманням заходів безпеки стежить автоінструктор.

«Засоби індивідуального захисту в нас присутні в масках, рукавичках, кожен зі своїм приходить. Єдиний вади, мінус, можна сказати, то що в масці дуже погано чутно один одного. Тобто спілкуєшся, щось говориш і не чути», - каже автоінструктор Володимир Піпенко.

Скаржиться - крутити кермо у рукавичках учням теж незручно. Проте ті, в кого справді є бажання отримати водійське посвідчення - терпіти готові.