12:00, 12 лютого

Президент разом із закордонними послами побував на передовій

Володимир Зеленський разом з послами Франції, Німеччини, США, Канади, Великої Британії та Швеції побував у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

поділитись:
Президент разом із закордонними послами побував на передовій - фото 1

Під час спілкування з журналістами Володимир Зеленський констатував: Україна дотримується всіх домовленостей, які були досягнуті вже за його участі під час зустрічі лідерів країн Нормандського формату у грудні 2019 року в Парижі.

Були повернуті люди, були розведення, розмінування деякої кількості ділянок. Але й не було багато чого зроблено, – зазначив він.

Глава держави також нагадав, що згідно з домовленостями, 27 липня був оголошений режим тиші.

Я вважаю, що це одна з найголовніших домовленостей, яка відбулася не на словах, тому що про режим припинення вогню говорять уже сім років. А 27 липня він дійсно був введений у дію, – сказав він.

Президент разом з послами низки іноземних держав відвідав українські позиції поблизу Авдіївки, Промзони, у Шумах, а також побував на позиції, що розташована за 80 метрів від противника. Там Президент поспілкувався з військовими та побачив, що відбувається на фронті.

Вони (ред. українські військові) не отримують від мене наказ на відповідь жодного разу. У них наказ діяти в таких випадках саме так, як вони діють. І вони відповідають саме так, як і потрібно в цій ситуації відповісти, – додав Володимир Зеленський.

Президент на передовій вручив пам'ятні подарунки трьом військовослужбовцям.