19:31, 08.05.2020

Ревізори перевірили Укрзалізницю та її філії і недорахувались грошей

Майже 12 мільярдів гривень збитків. Крім того виявили, що залізничники не сплатили більш як 200-ті мільйонів гривень дивідендів державі.

поділитись:
Ревізори перевірили Укрзалізницю та її філії і недорахувались грошей - фото 1

Кошти мали надійти до бюджету на потреби країни. Це був плановий контроль Держаудитслужби. Контролери переглянули фінансові документи за два роки. Про порушення уже знає Служба безпеки України. Тепер посадовці-залізничники можуть стати фігурантами кримінального провадження. Розслідування фінансових оборудок контролюватиме генпрокуратура. Група парламентарів і собі хоче створити тимчасову слідчу комісію, щоб перевірити - куди поділись мільярди гривень.

«Дізнаватися в черговий раз, що в Укрзалізниці крадуть. Це говорить про те, що Укрзалізниця офіційно прибуткова організація. Якби там менше крали, то напевно, прибутку були б ще більше. Це говорить про проблеми в самій Укрзалізниці. Великі питання до міністра інфраструктури Криклія - що було зроблено за останні 8 місяців? Ми бачимо що можна було зробити дуже багато, але зроблено практично нічого не було», - зазначив президент Об’єднання підприємств УкрМеталургПром Олександр Каленков.