18:30, 26 січня

Росія продовжує вирощувати інформаційний пул в Україні - прес-секретар Яценюка

Арсеній Яценюк укотре судиметься через брехню проти нього.

поділитись:
Росія продовжує вирощувати інформаційний пул в Україні - прес-секретар Яценюка - фото 1

Про це у соцмережі повідомила прес-секретар екс-прем’єра Ольга Лаппо. Вона повідомила, що йдеться про відеоблог на YouTube, де кілька днів тому ведуча Мирослава Бобровська розмістила «добірну чорнуху про Арсенія Яценюка»:

«Усі фейки і брехня в одному флаконі. Там і про дружину Терезію, і про рідних, яких вже немає в живих. І, звичайно ж, про організацію схем, «знатно обокравших государство».

Окремо Бобровська пройшлася по Фонду Яценюка «Відкрий Україну!» і Київському безпековому форуму, підкреслила прес-секретар:

«Видно, участь у цих проектах західних політиків, дипломатів, експертів і залучення їх в український дискурс не пройшло повз феесбе».

Крім того, ведуча наголошує, що Яценюк виступав проти вступу України до Митного союзу, «поэтому так активно поддержал события на Майдане, приведшие к государственному перевороту».

«Про «переворот» теж згадаємо у суді», - наголосила прес-секретар Арсенія Яценюка.

Ольга Лаппо додала, що Бобровська працює у Ruptly - частині медіамережі Russia Today. Також вона опублікувала фото з мережі ведучої - де та у Москві близько двох років тому, після п‘яти років російської окупації Криму та Донбасу. Напис на одній із фото - «Hello my Moscow».