Сразу на ВНО! В этом году выпускники школ не будут проходить итоговую аттестацию

Баллы за ГНА получат после прохождения независимого тестирования. Как получат оценки те, кто не собирается поступать в вузы в этом году?

ДПА для випускників скасували народні депутати. Так вирішили через ризик розповсюдження коронавірусу. Вчителі вважають: це розвантажить учнів, бо вони не будуть складати предмети, які не потрібні для вступу.

Обов'язкові предмети для зарахування державної підсумкової атестації: українська мова, історія України, математика. Ще одна із дисциплін - на вибір. Якщо учень не збирається по закінченню школи вступати до ВИШУ і складати ЗНО, то у свідоцтві про повну загальну середню освіту з'явиться рядок - звільнено від атестації.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня з тесту з хімії.

#Україна #Коронавирус #образование #ВНО

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги