12:15, 11 березня

Скільки часу потрібно аби отримати закордонний паспорт у Маріуполі

Підготуватись до відпустки заздалегідь. Отримати закордонний паспорт можна у будь-якому відділенні міграційної служби. Які документи потрібні? Та який порядок дій?

поділитись:
Скільки часу потрібно аби отримати закордонний паспорт у Маріуполі - фото 1

 

Перш ніж потрапити на прийом, необхідно стати в електронну чергу. Для цього в установі працює термінал. Тут можна отримати талон та одразу сплатити за послугу карткою або готівкою. Оформлення закордонного паспорта протягом 20 робочих днів коштує 700 гривень. Термінове, за 7 робочих днів стане у 1050.

За наявності ID-картки та сплаченої квитанції оформлення проходить швидко. Однак переселенцям із паспортом старого зразка варто взяти із собою якомога більше додаткових документів для ідентифікації. Прискорити процес можуть водійське або пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження або шлюб. Спеціаліст сканує папери та вносить дані до анкети. Далі потрібно зробити фото, зразок підпису та відбитки пальців для біометрії. Після цього уважно перевіряємо правильність заповнення та час. Усього процедура зайняла менше 8 хвилин. Тож, у день звернення можна і в чергу стати, і документи оформити.
За словами працівників, під час карантину відділ щоденно приймає близько 15 охочих отримати паспорт.

Процес оформлення можна відстежити на сайті міграційної служби і там же записатися й на прийом.
Зробити закордонний паспорт можна також у ЦНАПі. Для цього треба попередньо записатись на сайті або звернутись до рецепції установи.

Усього в Маріуполі 39 робочих станцій, які дозволяють одночасно оформлювати стільки ж паспортів. Готовий документ може перебувати в установі до одного року. Однак на час карантину цей термін необмежений.