19:13, 30 вересня

Сьогодні в Україні день усиновлення

На сьогодні створено 1265 дитячих будинків сімейного типу. Щороку їхня кількість збільшується. Це шлях до щасливого життя, а головне - шанс зростати у родині. З вересня нагальним стає питання залучення дітей до навчання. Як це зробити?

поділитись:
Сьогодні в Україні день усиновлення - фото 1

 

Вони прийшли на тренінг та відразу ставлять безліч запитань. Адже минув перший місць навчального року, а хист до знань прокинувся далеко не в кожного школяра, особливо у підлітків.

Хтось із присутніх уже пройшов довгий шлях виховання дітей-сиріт, а для когось це новий досвід.

Психологиня Любов Лоріашвілі радить не давити на дитину, а все ж таки розгледіти її зацікавленість у тому чи іншому предметі.

Емоційна довіра - ключ до уваги дитини. Треба розрізняти потреби власні і вихованця. Не завжди бажання батьків співпадають з прагненнями школяра.
Тренінг організував Фонд Ріната Ахметова. Його мета - навчити учасників правильно мотивувати дітей до навчання, саморозвитку та дисципліни.

«Только в трёх последних тренингах, организованных Фондом Рината Ахметова, приняли участие более двухсот усыновителей и опекунов. Для Фонда популяризация семейных форм воспитания - это особое направление деятельности. Благодаря программе «Сиротству нет» почти десять тысяч детей обрели свои семьи», - розповіла представниця Фонду Ріната Ахметова Аліна Климчик.