10:06, 03 березня

Спортивний челендж Фонду Ріната Ахметова «Тренуйся з нами» підбиває підсумки

З 8 лютого до 1 березня на сторінках Фонду Ріната Ахметова у соцмережах Facebook та Instagram проходив спортивний челендж «Тренуйся з нами».

поділитись:
Спортивний челендж Фонду Ріната Ахметова «Тренуйся з нами» підбиває підсумки - фото 1

В умовах карантину через навчання та роботу в дистанційному режимі більшість людей дуже мало рухається. Спортивний челендж покликаний заохотити виконувати фізичні вправи і тих, хто не робив цього раніше, і тих, хто вже тренується, запропонувати їм не зменшувати темп.

Спортивний челендж Фонду Ріната Ахметова «Тренуйся з нами» підбиває підсумки - фото 36367

 

За умовами конкурсу кожен із учасників мав опублікувати у соцмережах свої світлини або відео з занять фітнесом чи фізкультурою та зазначити біля публікації хаштег #ФондРінатаАхметова або #ФондРинатаАхметова.

Нагадаємо, якими були основні правила. Учаснику необхідно:

• бути підписаним на сторінки facebook.com/AkhmetovFDU або instagram.com/akhmetovfoundation/;
• поставити лайк анонсу конкурсу;
• відзначити у коментарях друзів, яких він хоче долучити до участі;
• викласти фото або відео з власного спортивного захоплення чи зарядки на своїй сторінці або під своїм постом;
• додати хештеги #ФондРінатаАхметова до публікації.

Суперприз челенджу – планшет. Офіційні умови конкурсу за посиланням: https://u.to/3dz-Gg.
Учасники надіслали 30 яскравих, спортивних фото- та відеопостів. Вони публікували світлини з тренувань у спортзалах, басейнах і на вулиці, під час занять фізкультурою наодинці, а також з родичами та друзями.
У конкурсі могли брати участь усі, хто мешкає на території України і має вік від 14 років. Однак, серед учасників були ті, хто фотографувався зі своїми дітьми та онуками, молодшими за 14 років. Таким чином, до челенджу потрапили і малюки – як, наприклад, донечка учасника Ігоря Кузьменка, який вчить дівчинку підтягуватись на перекладині.

Спортивний челендж Фонду Ріната Ахметова «Тренуйся з нами» підбиває підсумки - фото 36368

 

Переможців обрано за кількістю лайків публікації станом на 1 березня. Перше місце виборола Анжеліка Журавльова (agrinachva). Вона опублікувала 5 фотографій, які відзначили «вподобайками» 2146 людей. Учасниця челенджу займається у тренажерному залі та їздить на велосипеді на свіжому повітрі. Анжеліці дістався головний приз ‒ сучасний планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0.

ФК «Шахтар» також підтримав ініціативу @akhmetovfoundation cпортивний челендж «Тренуйся з нами». 1 березня серед учасників віком 12+ відбувся розіграш фірмових м'ячів від ФК «Шахтар». За результатами відбору системою «рандом» автографи гравців з побажаннями здоров’я отримали @timandkoch (Тимофій) та @sanya32645 (Олександр Котлович). Як проходив відбір можна подивитися на відео у соцмережах під фінальним постом челенджу.

Вітаємо переможців!

І нагадаємо, що в період карантину, як ніколи, важливо зберігати організм у формі, а м’язи у тонусі. Навіть найпростіші фізичні вправи, якщо їх виконувати регулярно, покращують настрій і самопочуття та продовжують тривалість життя!

Фонд Ріната Ахметова вже не вперше реалізує спортивні проєкти з ФК «Шахтар». Раніше спільно з найкращим футбольним клубом країни та Міністерством цифрової трансформації був представлений освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту». Ведучими проєкту стали зірки футболу Андрій П'ятов і Сергій Кривцов, популярні коміки з гумористичного проєкту «Мамахохотала-шоу» Євген Янович і Олег Маслюк. Серіал подивилися вже понад 2 млн глядачів!