14:15, 04 серпня

Тисячі дітей цьогоріч мають змогу оздоровитися у таборах

Вони їдуть відпочити до лісу, аби набратися сил до нового навчального року. Попри коронавірус - центри працюють. Як розважають малечу?

поділитись:
Тисячі дітей цьогоріч мають змогу оздоровитися у таборах - фото 1

Святогірськ. Це табір - посеред хвойного лісу. Але тихо тут тільки під час денного відпочинку. Пообіді розпочинаються спортивні ігри. Окрім спортивних змагань та відпочинку, є багато цікавих гуртків. Для найменших - дитяча ігрова кімната, підліткам пропонують пограти у щось інтелектуальне, помалювати піском. Волонтери розбивають наметове містечко.

Поки кухарів готують вечерю, можна перекусити у їдальні. Малеча завжди під наглядом вожатих. Найулюбленіша розвага у дітей - купатися у природному лісовому озері. А ще кататися на конях.

«Зараз відпочивають 810 дітей. І в цьому році ми багато зусиль додали до того, щоб у нас сформувалась педагогічна команда. За літо по нашому фін плану ми плануємо 2482 дитини оздоровити», - розповіла в.о директорки «Перлини Донеччини» Людмила Котельникова.

Та все ж карантин вніс корективи у дитячий відпочинок. Батьків на територію центру не пускають. Усі три тижні, поки триває зміна. Вожаті увесь цей час за паркан не виходять. А заїхати до табору можна лише після того, як здав тест на ковід.