13:33, 05.05.2020

Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону

У районі проведення ООС основними вимогами до службового собаки є вміння знаходити зброю, вибухівку, боєприпаси, а також - наркотики.

поділитись:
Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону - фото 1

Для служби в прикордонному загоні чотирилапих підбирають витривалих, здатних довго нести службу, при цьому тих, що не відволікаються на рух транспорту в КПВВ.

Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону - фото 15818

 

Спаніелі шукають наркотики, заховані в ручній поклажі та особистому транспорті. Завдяки своєму компактному розміру і природній грайливості їх робота на контрольних пунктах максимально ефективна.

Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону - фото 15816

 

Ягдтерьер и Джек Рассел терьер - вони рухливі та мисливці від природи, розшукують зброю і боєприпаси як у КПВВ "Новотроїцьке" і "Гнутове", так і за їх межами, таким чином попереджають можливі диверсії на мирній території.

Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону - фото 15817

 

Лабрадор натренований на пошук вибухівки, він відмінний компаньйон кінолога. Як і інші породи, що несуть службу разом з прикордонниками, здатний спокійно реагувати на постріли, вибухи, продовжуючи виконувати свої завдання.

Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону - фото 15815

 

Німецькі вівчарки Донецького прикордонного загону, є службово-розшуковими, ефективні в пошуку наркотиків. А ось бельгійські вівчарки Малінуа відрізняються також природною безстрашністю, ефективні при затриманні і пошуку людей, предметів. Їх використовують на службі не тільки у КПВВ і при пошуку схронів, а й у портах, при огляді суден.

Топ-5 службових собак Донецького прикордонного загону - фото 15814

 

Після закінчення кінологічного центру ДПСУ - регулярні тренування в підрозділах значно покращують навички чотирилапих на службі.