19:37, 01 жовтня

Троє маріупольських педагогів потрапили до десятки найкращих в Україні

Вони запалюють бажання навчатися, стають прикладом цілеспрямованості та новаторства для дітей. Троє маріупольських педагогів потрапили до десятки найкращих Всеукраїнської премії Global Teacher Prize. Переможців мають оголосити вже завтра у Києві.

поділитись:
Троє маріупольських педагогів потрапили до десятки найкращих в Україні - фото 1

Перед тим, як вирушити до столиці, вчителі розповіли, як їм вдається виділятися серед інших.


Останні години до потяга Анастасія Ярова проводить за викладанням англійської. Сім років вона працює в 51-ій школі. Тут колись навчалася й сама. Вчителька добре розуміє, чого не вистачає дітям.

«Запалити бажання навчатися урока мало. Учень має прагнути ще щось самостійно робити», - каже вчителька.

Пані Анастасія вже брала участь у Всеукраїнському конкурсі. Тоді потрапила до п'ятдесятки найкращих педагогів країни. Цьогоріч - вже одна з десяти у номінації "Вчитель прифронтової зони".

Аби зустрітися з колегами та ретельно підготуватися до церемонії, до столиці пан Геннадій виїжджає у четвер.

Вчитель фізкультури 56-ої школи також один з фіналістів національної премії. Пан Геннадій у конкурсі - новачок. Його номінувала колежанка. У своїй роботі педагог приділяє увагу не тільки заняттям та вправам, але й позашкільним заходам.

Переможець премії "Вчитель прифронтової зони" отримає 30 тисяч гривень на проєкт для школи, а також матиме змогу поїхати в освітню подорож. Та подарунки не так важливі, як подяка за роботу, розповідає пані Тетяна. Жінка викладає українську мову та літературу в 15-ій школі. На конкурс подавалася п'ять років і тільки цьогоріч потрапила до фіналу.

«Це мотивує, надихає і окрилює вчителя. Тому, коли в тебе повірив ще хтось, крім вашої школи, батьків та учнів, тоді в тебе ще більше натхнення для своєї подальшої роботи», - каже вчителька школи №15 Тетяна Глебова.

За вчительку вся школа вболіватиме вже завтра. Переможця на урочистій церемонії в Києві оголосить письменник Сергій Жадан.