У Донецькій області рятувальники допомогли чоловікові, який застряг на льоду

У Мірнограде чоловік застряг посеред ставку. Лід почав розтріскуватися і він не зміг вибратися на берег.

На місце події виїхали рятувальники. У прес-службі зазначають, що діяти треба було максимально швидко, тому що будь-яке зволікання могло коштувати людині життя.

Рятувальники за допомогою пожежного рукава і штурмової драбини допомогли чоловікові 1980 року народження вибратися з крижаної пастки на берег.

Нагадаємо, у лютому назка надзвичайних подій сталися і в Маріуполі. На Лівобережжі під лід провалилась машина і скутер, а на Центральному пляжі, в 100 метрах від берега, під лід провалилася людина. Також рятувальники аварійно-водолазної станції допомогли дістати з води зграю собак і врятували лебедя.

#Донецька область #маріупольські новини #море #Рятувальники

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Міндіч під санкціями: призупинено спеціальний дозвіл на видобуток кварциту у Васильківському родовищі -- Delo.ua
Двоє дітей втратили батька: військовий Олексій Голендухін з Київської області загинув на фронті. Фото.
Кошти на очистку води для Миколаєва були виділені з державного бюджету, а позика Європейського інвестиційного банку може бути використана на придбання "додаткового обладнання".
Теги