У Донецькій області за добу виявлено 236 нових випадків коронавируса

Всього по Україні за минулу добу було проведено 61.5 тисяча тестувань. Діагноз Covid-19 підтвердився у 12 287 жителів. Серед них 533 дитини і 570 медпрацівників.

В цілому по країні було госпіталізовано 1403 людини, одужали 8298 і 188 летальних випадків. На даний момент в Україні розгорнуто майже 53,5 тисячі ліжок для таких хворих, до половини підведений кисень. Зайняті 27 792 ліжка, повідомляє міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

У Донецькій області за добу +236 нових випадків інфікування і одна смерть. Проходять лікування 10 506 осіб.

 

#Коронавірус

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
6 серпня відзначається свято Преображення Господнього. У цей день існують певні заборони, про які важливо знати. Давайте розглянемо, що можна, а що не можна робити в цей особливий день.
У Дніпропетровській області внаслідок нападів загарбників постраждали дві особи.
Економічний огляд: бізнесова активність підвищується, економіка повільно відновлюється.
Теги