19:15, 01.12.2020

У драмтеатрі знову прем'єра - "FRIDA"

Її незламна жага до життя та героїчна боротьба за можливість любити, творити та кохати - дивують і надихають. Сповідь "FRIDA" у постановці режисерки, Заслуженої артистки України Людмили Колосович.

поділитись:
У драмтеатрі знову прем'єра - "FRIDA" - фото 1

Хто вона – Фріда Кало? Небажана дочка, дружина Дієго Рівери, істеричка чи бунтарка, людина з інвалідністю або художниця-самоучка, що стала величним національним символом Мексики.

На сцені - одразу - дві Фріди у виконанні Віри Шевцової та Анни Німайєр. Її життям постійно керували емоції, пристрасті та демони. Фріда та божевільне кохання до чоловіка Дієго Рівери, який зраджував, доводив до самознищення та емоційного вигорання.

«Дієго Рівера, якого вона кохала, її чоловік, він теж приносив їй дуже багато болю. Але вона це все несла ї любила його, не дивлячись ні на що», - розповідає виконавиця ролі Фріди Віра Шевцова.

Фріда та її руйнівна хвороба, яка вбивала - все життя. У шість років - поліомієлит. У підлітковому віці - жахлива аварія. І згодом - численні операції.

«Вона весь свій біль і всі свої непорозуміння в житті перенесла на полотно. І стала відомою, єдиною жінкою, всесвітньовідомою художницею», - каже режисерка, заслужена артистка України Людмила Колосович.

Фріда та її фантастичні полотна. Мистецтво, яке рятувало, допомагало дослідити свій внутрішній світ і показати його іншим. Постановка, сценографія та музичне оформлення вистави - Людмили Колосович, режисерки та Заслуженої артистки України.

«П'єса написана відомою українською драматургинею Тетяною Іващенко, написана на моє замовлення, прохання. Коли ми говоримо - Мексика, одразу - Фріда!», - каже режисерка, заслужена артистка України Людмила Колосович.

Тож, свою вражаючу історію життя сама Фріда відверто та пристрастно розповість уже завтра.