19:37, 09.09.2020

У Мангуші реконструюють житло для медиків-переселенців

16 двокімнатних і 4 однокімнатні. Квартири у Мангуші ремонтують за національною програмою "Велике будівництво" Президента Володимира Зеленського.

поділитись:
У Мангуші реконструюють житло для медиків-переселенців - фото 1

Двадцять квартир із сучасним ремонтом і в утепленій будівлі. Реконструкцію розпочали навесні. Оновили дах, замінили всі мережі, встановили енергозберігальні вікна. Вартість проєкту понад 22 мільйони гривень.

«Покрівельні закінчені, повністю 100% фасадні, на 90% - ще залишилося утеплення цоколя і будемо починати обробку: кахель, лінолеум, шпалери», - каже підрядник.

Житло для медиків-переселенців ремонтують у будівлі колишньої лікарні. Поряд - збудували нову районну. Сюди планують залучити фахівців, які готові тут працювати.

«Ми хочемо заповнити робочі місця в нашій районній лікарні, яка на сьогоднішній день вимагає зміни кадрового потенціалу, необхідно відкривати нові робочі місця, необхідно відкривати нові відділення», - каже голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва.

Будівлю капітально ремонтують за "Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України" від Європейського інвестиційного банку. Програма "Велике будівництво" триває за підтримки Президента України Володимира Зеленського.

«Повністю підтримує Президент і ми підтримуємо. І буде таким сигналом для сусідніх ОТГ про те, щоб теж використовували цей досвід. А зараз у зв'язку з реформою децентралізації, яку ініціював наш президент Володимир Олександрович Зеленський, я думаю, що у громад більше можливостей, більше ініціатив, більше можливостей матеріальних», - зазначив народний депутат України Владлен Неклюдов.

Усього за інвестиції Європейського банку за підтримки Президента України Володимира Зеленського та облдержадміністрації в Мангуші реалізують 5 проєктів.