18:08, 11 жовтня

У Маріуполі чоловік вбив жінку та намагався приховати сліди

Чоловік наніс кілька смертельних ножових ударів своїй колишній дружині. Щоб відвести від себе підозру він влаштував безлад в квартирі вбитої та самостійно повідомив у поліцію про виявлення тіла.

поділитись:
У Маріуполі чоловік вбив жінку та намагався приховати сліди - фото 1

 

Вбивство було скоєне напередодні, 10 жовтня, у Лівобережному районі Маріуполя. Між колишнім подружжям виникла сварка через ревнощі. Чоловік наніс жінці шість смертельних ударів у шию, повідомляє пресслужба поліції.

Після скоєння вбивства, зловмисник зрозумів, що на нього чекає неминуче покарання, тому вирішив відвести від себе підозру: влаштував безлад в квартирі, а знаряддя злочину викинув у сміттєвий бак.

Після вбивства чоловік відвів 7-річного сина колишньої дружини у кафе, який у момент вбивства матері грався з друзями на подвір’ї. А коли повернувся з ним додому - повідомив у поліцію про виявлення тіла жінки.

У Маріуполі чоловік вбив жінку та намагався приховати сліди - фото 46899

 

37-річний харків’янин розповів, що двері квартири були відчинені, а на підлозі лежала колишня дружина без ознак життя.

Огляд квартири та свідчення сусідів вказували на причетність до вбивства колишнього чоловіка. У той же час заявник почав плутати покази та невдовзі зізнався у скоєному. Вилочено і ніж, яким було вбито жінку.

У Маріуполі чоловік вбив жінку та намагався приховати сліди - фото 46898

 

Чоловіка затримали. Йому загрожує від 7 до 15 років ув'язнення.

Усього у 29-річної загиблої залишилося троє дітей. 7-річний хлопчик від першого шлюбу залишиться під опікою рідного батька, а двох їх спільних дітей 2019 та 2020 років народження виховуватимуть найближчі родичі.