10:24, 07 вересня

У Маріуполі гідротехнічна служба очищає зливові каналізації

Після літніх аномальних злив міський голова Вадим Бойченко розпорядився відновити роботу гідротехнічної служби.

поділитись:
У Маріуполі гідротехнічна служба очищає зливові каналізації - фото 1

Як йдеться на сайті міської ради, на сьогодні повністю очищена зливова система по вулиці Набережній. Замінені ділянки труб і відновлені колодязі. На вулиці Громової зроблено додаткове скидання для потоку води. Також провели гідродинамічну промивку понад 700 м труб.

У співробітників гідротехнічної служби чотири ключові завдання: формування інженерних рішень по системі водовідведення, поточне утримання зливових систем, регулярна механічна очистка, взаємодія з аварійною службою з обслуговування закритих тюбінгів, йдеться в повідомленні.

Також на базі гідротехнічної служби виготовляють додаткові решітки для зливових каналізацій і спеціальні тюбінгові люки, з допомогою яких водолази зможуть прибирати більше сміття.

Решітки забиваються побутовим сміттям, пластиковими пляшками, пакетами. У зливові каналізації викидають шини, меблі, собачі будки. Важливо, щоб жителі розуміли, що такі дії призводять до підтоплень. Тому давайте спільними зусиллями не допускати цього, - зазначив директор ККП «Маріупольавтодор» Сергій Остапенко.