12:05, 13 квітня

У Маріуполі металурги запустили екоакцію Green Chellenge

Зелене місто власними руками. Ініціатори проєкту - молодіжна організація маріупольського комбінату імені Ілліча Групи Метінвест. Мета - зробити "зеленим" не тільки Маріуполь, а й усю Україну. Як долучитися?

поділитись:
У Маріуполі металурги запустили екоакцію Green Chellenge - фото 1

Представники молодіжної організації вже почали передавати екологічну естафету колегам та знайомим. Планується заохотити не менш, ніж тисячу учасників.

Організатори кажуть: мета акції проста. Мовляв, кожному з нас по силі зробити внесок в облаштування міста - достатньо посадити хоча б одне дерево. У такій ініціативі бере участь і центр для ветеранів комбінату імені Ілліча.

Металурги висаджують по всьому місту червоні дуби, акації, клени та катальпи. До естафети планують долучити не тільки колег а й усіх та охочих.

«Ця акція не має кордонів або спрямованості. До неї може приєднатися будь-хто. У будь-якому місті України чи світу. Тобто ця акція - загальна. Ми інформацію поширюємо в соцмережі. Тому діліться, фотографуйте, показуйте свій приклад іншим. Щоб люди більше підтягувалися, приєднувалися до гарної ініціативи», - розповів начальник відділу комунікації з персоналом комбінату ім. Ілліча Володимир Сафронов.

Аби взяти участь у челенджі треба просто стежити за своїми сторінками у соцмережах. Можливо ви будете наступним, кому передадуть естафету.