15:00, 07 лютого

У Маріуполі надають безкоштовні стоматологічні послуги пільговикам

У Міському стоматологічному центрі надають повний перелік стоматологічних послуг для дорослого і дитячого населення. Також в установі діє соціальна програма з надання безкоштовного лікування для пільгової категорії городян.

поділитись:
У Маріуполі надають безкоштовні стоматологічні послуги пільговикам - фото 1

Прийом і лікування пацієнтів проходять за чотирма адресами - проспект Миру, 49, Миру 104, вул. Воїнів-Визволителів, 66 і бульвар Шевченка, 343. Мережа філій охоплює практично все місто.

Міська рада компенсує прийом і лікування пільгової категорії містян. Так, послуга надається або безкоштовно, або за 50% від її вартості. Наприклад, пенсіонери і студенти оплачують лише половину від суми лікування. Люди з інвалідністю першої або другої групи, почесні донори, учасники бойових дій, військовослужбовці, члени багатодітних або малозабезпечених сімей та ряд інших категорій обслуговуються безкоштовно.

Для того, щоб записатися на пільговий прийом необхідно принести документи, що підтверджують статус і записатися на соціальний прийом. Також безкоштовно в центрі надають і невідкладну допомогу.