10:35, 09 жовтня

У Маріуполі оновили неврологічне відділення

Лікують від інсульту, хвороб зі спиною та порушень мозкового кровообігу. Цьогоріч  неврологічне відділення першої міської лікарні прийняло близько півтори тисячі пацієнтів. Його повністю оновили та закупили нове обладнання.

поділитись:
У Маріуполі оновили неврологічне відділення - фото 1


У відділенні повністю оновили палати, кабінети лікарів, провели вентиляцію та кисень.

Директорка Лариса Мамаєва каже: тепер є всі умови для різноманітних обстежень та успішної реабілітації пацієнтів.

«Ми лікуємо хворих не тільки з інсультом, ми лікуємо хворих і з захворюваннями хребта, ми лікуємо хворих і з менінгітами, з різними приходять порушеннями мозкового кровообігу. І великий-великий спектр тих хворих, яких НСЗУ не оплачує, але ми їх лікуємо», - каже директорка міської лікарні №1 Лариса Мамаєва.

Такі центри надважливі, адже допомагають боротися за життя маріупольців та зменшувати ризики здобуття інвалідності - підкреслив міський голова Вадим Бойченко.

«Ми говоримо про те, що у нас сьогодні професійні талановиті медпрацівники і відповідно потрібно було створити умови, щоб вони могли досить якісно, а, ключове, швидко реагувати на ті виклики, які пов'язані з неврологічними захворюваннями. Без таких умов, без створення такої клінічної бази це зробити неможливо. Відповідно, ми як міська влада це розуміли і крок за кроком до цього напрямку рухалися, створювали кардіоцентр, ось такі неврологічні центри», - наголосив міський голова.

За останні 5 років в медичну сферу міста вкладено 1,4 мільярди гривень. Та попри гарні умови та наявність необхідного обладнання, перед муніципалітетом постає новий виклик - залучити до міста молодих та компетентних лікарів - додав міський голова.