18:55, 24.11.2020

У Маріуполі ОСББ стають комфортнішими. Завдяки чому?

Вони дружні та активні сусіди. І за це - отримують заохочення. У Маріуполі переможці конкурсу "Комфортний дім" від Зеленого центру Метінвест стали до реалізації своїх проєктів. Цього разу жителям двох ОСББ встановили нові поштові скриньки та сучасне освітлення в під'їздах.

поділитись:
У Маріуполі ОСББ стають комфортнішими. Завдяки чому? - фото 1

Маріуполь, проспект Будівельників 103. Завдяки програмі "Комфортний дім" тут у кожному під'їзді встановили нове освітлення. Світильники та фотоелементи на суму майже 10 тисяч гривень закупив "Зелений центр Метінвест". А ремонт електропроводки мешканці виконали - власним коштом. Проте на думку голови ОСББ Марії Глуховцової, ці витрати незабаром окупляться.

«Я думаю, ми вже в цьому місяці зауважимо і відчутний економію. А в грудні ми вже надамо Метінвесту цифри дійсно, які він дозволяє нам додатково економити. Я думаю, це, як мінімум, 70% буде. Ми звернулися ще додатково, написали заявки з озеленення та придбання нам урн сюди для під'їздів».

А у Приморському районі Маріуполя мешканці багатоповерхівки отримали від "Зеленого центру Метінвест" нові поштові скриньки. Адже попередні були зовсім зіпсовані.

За словами голови ОСББ, переможців обирали невипадково. Дивилися, наскільки сусіди - дружні. І вміють облаштовувати своє житло.

«До цього конкурсу ми ось, то, що ми самі робимо - ми зараз змінюємо ливневки. Завжди організовано і дуже активно на все реагують, що б я не пропонувала. Я подавала все 4 будинки своїх, але виграли тільки вони», - каже голова ОСББ Тетяна Лаушкіна.

Конкурс "Комфортний дім" цьогоріч проводиться вперше. Організатори отримали 131 заявку на участь у трьох номінаціях.

«Найбільша кількість заявок надійшла на поштові скриньки. Як виявилося, це найбільш затребуваний на сьогоднішній день для ОСББ момент. Ми отримали 19 переможців в цьому конкурсі. І додали 2 заохочувальні призи», - розповіла координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Наступного року в планах "Зеленого центру Метінвест" додати нові конкурсні пропозиції, аби крім поштових скриньок та освітлення - можна було зробити ще щось корисне в будинку.