20:10, 26 жовтня

У Маріуполі після пуску опалення в будинку порвало труби та обвалилася стеля

На нашу гарячу лінію зателефонували мешканці будинку на вулиці 26 квартал. Через порив - у деяких квартирах залило стіни, в інших - обсипалася стеля. Чому так сталося та чи вирішать проблему?

поділитись:
У Маріуполі після пуску опалення в будинку порвало труби та обвалилася стеля - фото 1


Вчора заливало будинок № 3 на вулиці 26 квартал. Вода стікала через всі три поверхи. На одному з горищ прорвало колектор. На відео мешканці сваряться на сантехніків. Мовляв, ті допустилися помилки і через це затопило квартири.
Проте голова ОСББ пані Ольга переконує: проблему усунули вчасно.

"Таких интересных ситуаций вчера было как минимум 50. Устранили вовремя, в течение 3-х минут. Появилась авария, поступил звонок, в течение 3-х минут были сантехники. Перекрыли воду, устранили аварию, замена на пластиковую трубу", - каже голова ОСББ Ольга Чорна.

А ось Ірина Зосімова, яка мешкає на першому поверсі, каже: заливало зо дві години.

"Вчера нам дали отопление, наверное, это было где-то около 13 часов. Прорвали трубы на чердаке, отопление. И вся вода с 3-х этажей была у меня в квартире. Упал потолок, упали обои, оторвались. Света нет до сих пор и отопление тоже, естественно, нам тоже никто не делает. Должны были менять трубы на чердаке".

Сирість як у квартирах, так і в під'їзді. Обвалилася штукатурка, а на стінах видно сліди від нещодавнього "потопу". Пан Едуард розповідає: проблеми з цим будинком - явище постійне.

"А наша проблема, этого подъезда углового, там крыша практически отсутствует. Обращались еще в ЖЭКи, обращались мы в "Місто для людей", когда было. Вступили в ОСМД в это - тоже обращаемся. Всё получается бесполезно. Никто ничего не делает, абсолютно, никаких телодвижений не производится", - каже мешканець будинку Едуард Зайцев.

Мешканці додають: вийшло зв'язатися з контакт-центром. Але там лише прийняли заявку та повідомили, що вона "на контролі" до 9-го листопада. Ми стежитимемо за розвитком подій.