19:05, 05 жовтня

У Маріуполі почали будувати недержавний виш Метінвест Політехніка

Будівництво розпочато! На майданчику, де у майбутньому з'явиться недержавний виш Метінвест Політехніка, вже вирили котловани та поступово заливають фундамент. Як відбувається зведення? Та що тут буде, окрім навчального корпусу?

поділитись:
У Маріуполі почали будувати недержавний виш Метінвест Політехніка - фото 1

Усі дозволи на проведення будівництва отримали, тож можна ставати до роботи. Зараз спеціалісти підрядних організацій готують так звану "польову основу" першого в Україні недержавного гірничо-металургійного вишу. Фахівці розповідають, незабаром тут з'явиться ціле студентське містечко.

«Це буде головний навчальний корпус, це буде гуртожиток шестиповерховий, а також буде спорткомплекс закритий для ігрових видів спорту. Також буде відкритий майданчик для занять спортом та бігова доріжка. Також ми плануємо тут створити паркову зону, яка долучиться до цього скверу вздовж проспекту Миру», - розповів директор та керівний партнер компанії DC Evolution Андрій Рижиков.

Роботи тривають з дотриманням протиепідемічних заходів та норм щодо шумозахисту населення - підкреслюють підрядники.

Усі будівлі зводитимуть за однією технологією. Фундамент з монолітної плити, а далі - металевий каркас та скляний фасад. Керівництво Метінвест-Політехніки запевняє: університет чудово пасуватиме до загальної архітектурної композиції цієї частини міста. А його навчальні програми - нині вкрай актуальні.

«Университет будет по-своему уникален, будет готовить непосредственно студентов для металлургов, прямо с первого курса будут уже заниматься на практике», - каже проректор з адміністративно-господарської роботи Метінвест-Політехніки Абдураман Ізетов.

Завершити будівництво та здати проєкт планують вже першого вересня 2022-го року.