19:35, 06.08.2020

У Маріуполі почали ремонт пірсу біля яхт-клубу "Азовсталь"

Нову зону відпочинку створюють у Маріуполі - на березі Азовського моря. Приводять до ладу міський пірс біля яхт-клубу. У ремонті допомагають металурги.

поділитись:
У Маріуполі почали ремонт пірсу біля яхт-клубу "Азовсталь" - фото 1

Ніна Юрченко відпочиває на узбережжі з родиною. На причал заходить зрідка. Він давно в аварійному стані, - вважає жінка.

«Без взуття - не можна. За перила взяти - не можна. Іржаве все, криве, недоглянуте».

Та незабаром усе зміниться. На паркані - повідомлення: вхід заборонено. Тривають ремонтні роботи. Вже зо два тижні тут працюють металурги. Комбінат імені Ілліча виділив будівельні матеріали: дошки, металеву арматуру, бетон. А лагодять усе працівники - "Метінвест-промсервіс".

«Виконуємо демонтаж огорожі, старих металоконструкцій плюс вирубка дефектного бетону, виготовлення заготовок. Збірка металоконструкцій вузлів опалубки армокаркасів і пристрій залізобетонного покриття. Роботи виконуються без зупинки 7 днів на тиждень. Тому сподіваємося, що скоро отримаємо оновлений пірс з новим якісним покриттям», - розповів керівник проєктів і програм виробничого управління ТОВ "Метінвест-Промсервіс" Олексій Кудішин.

Як тільки все це зроблять - підключиться місто. Тут встановлять нову огорожу. Безпечну для дітей. Облаштують зони відпочинку.

«Спочатку на місці елінгів, які сьогодні облаштовані, будуть організовані такі невеликі точки фут-корти. Також у нас будуть тут облаштовані місця для сидіння. Це буде вуличні меблі, лавки, невеликі вазони», - зазначив заступник міського голови Олександр Кочурін.

А ще - приберуть старі ліхтарі. Нове лед-освітлення вмонтують у перила по периметру пірса. Також організують спеціальні місця для рибалки.

Пірс протяжністю в 300 метрів. Поки приводять до ладу його східну частину. Роботи планують завершити до Дня міста.