13:35, 17 серпня

У Маріуполі поліція затримала палія сміттєвих баків

Потрапив на гачок! Підозрюваним виявився 57-річний місцевий. Скільки збитків вже понесло місто через дії вандалів та яке покарання передбачають подібні злочини?

поділитись:
У Маріуполі поліція затримала палія сміттєвих баків - фото 1

Руйнують лавочки та фонтани, смітять, купаються в заборонених місцях та підпалюють контейнерні баки. Причина такої поведінки вандалів - вживання алкоголю, бажання зняти яскраве відео для соцмереж або погане виховання вважають маріупольці.
Комунальники наголошують: цьогоріч через вандалізм зазнали збитків у понад 240 тисяч гривень.

«Протягом цього року у нас було 43 випадки вандалізму. Це і випадки підпалу, і випадки нанесення шкоди підприємству у вигляді того, що ламали і руйнувалися, розбивалися контейнера наші. Користуючись моментом, звичайно, закликаю максимально дбайливо ставитися до майна нашого міста, тому що всі ми користуємося цими контейнерами», - розповів директор КП "Комунальник" Олександр Царьок.

У поліції підкреслюють, дії вандалів не залишаються безкарними. Днями вони затримали палія сміттєвих баків.

«Фігурантові було повідомлено про підозру скоєння 5 злочинів, передбачених ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Це умисне знищення або пошкодження майна. Покарання за даний вид злочину передбачає собою позбавлення волі на строк від 3 до 10 років», - зазначила пресофіцерка Центрального відділу поліції Мирослава Попова.

Правоохоронці акцентують: якщо ви стали свідком руйнування міського майна, одразу телефонуйте на гарячу лінію 102.