20:05, 25 жовтня

У Маріуполі посилюють карантин

Відсьогодні на продовольчих ринках та у магазинах повинно бути 80 % імунізованих працівників. Це стосується і водіїв та кондукторів громадського транспорту.

поділитись:
У Маріуполі посилюють карантин - фото 1


Як каратимуть тих, хто не дослухається? Чи відпускатимуть товар покупцям без ковід-сертифікатів і куди невакцинованим тимчасово заборонили вхід?

Документ про два зроблених щеплення або негативний ПЛР-тест потрібен усім працівникам і відвідувачам кафе, ресторанів, магазинів одягу, техніки та будівельних матеріалів. Та якщо великі заклади перевіряють довідки, то менші - призупинили роботу.

Повний курс вакцинації потрібен також відвідувачам спортзалів. Але, судячи з усього, до деяких маріупольських фітнес-клубів не пускають взагалі нікого.

Щойно Маріуполь і вся Донеччина потрапили до "червоної" зони - поліцейські та інші служби посилили перевірки закладів харчування і торгових точок. Зокрема за порушення карантину на трьох підприємців склали протоколи.

"Санкції цієї статті передбачають накладення штрафу в розмірі від 34 до 170 тисяч гривень. Також було складено 68 постанов у відношенні громадян, які перебували у громадських місцях або громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту - захисних масок, які закривають ніс та рот", - розповіла пресофіцерка маріупольського районного управління поліції Мирослава Попова.

За це може загрожувати штраф до 255 гривень.