19:21, 26 лютого

У Маріуполі пройшла чергова сесія. Що вирішили депутати?

Збільшили зарплатню бюджетникам та виділили гроші на капітальний ремонт однієї з головних вулиць міста. Чиновники планують продовжувати реалізацію великих проєктів із реконструкцій. Допомогти пообіцяв Президент України.

поділитись:
У Маріуполі пройшла чергова сесія. Що вирішили депутати? - фото 1

І хоча бюджет міста ухвалили ще в грудні, документ потребував уточнення. На засіданні депутати підтримали правки, серед яких - фінансування капітальних ремонтів закладів освіти та соціальної сфери. Внесли в план і реконструкцію вулиці Набережної. Вартість робіт - 67 мільйонів гривень. Також збільшать зарплату бюджетникам.

Міський голова хоче прискорити капітальний ремонт плавбасейну "Нептун". Проте не вистачає фінансування. Про це мер розповів Президенту України під час засідання Ради розвитку громад і територій у Києві. Також цього річ має завершитися перший етап оновлення Лівобережної набережної. Усього цей проєкт поділили на три частини.

Окрім цього, вже незабаром розпочнуться роботи з запуску маріупольського аеропорту. Про це повідомив Володимир Зеленський. Але скільки часу це потребує - питання відкрите.

Паралельно планують відкрити новий аеропорт, який буде розташований в безпечній зоні між Донецькою і Луганською областями. Йшла мова й про територію поблизу згорілої будівлі міськради. Що саме там буде - мер прокоментував о другій половині дня.

«Сьогодні відбувається тільки те, що ми робимо проект землевідведення. Після цього буде відводиться земля, після того, як обговорити з громадою візуальне рішення. Землю ще ніхто нікому не дав. Зараз це проект землевідведення для розробки візуального рішення і потім разом з громадою будемо приймати рішення, бути Макдональдсу чи не бути», - акцентував міський голова Вадим Бойченко.