У Маріуполі створили нову зону відпочинку на Лівобережжі

Тут збирається молодь з дітьми та літні маріупольці, влаштовують "привал" велосипедисти. Металурги разом із "Зеленим центром Метінвест" створили нову зону для відпочинку. Локація розташована на площі Перемоги.

 

Центральна площа Лівобережжя. Зранку саме тут збирається на посиденьки старше покоління. Вдень же можна зустріти батьків із дітьми чи велосипедистів, які шукають місце для відпочинку. А ввечері сюди сходиться молодь. Директор Зеленого будівництва Сергій Кесарев розповідає: обрали цю локацію, адже вона отримала найбільшу кількість голосів.

Реконструкція вдалася саме завдяки плідній праці та фінансовій підтримці металургів. Зелений центр Метінвест уже не вперше допомагає містянам, адже є потужною платформою для реалізації соціальних проєктів та ініціатив з благоустрою.

Окрім лавок та столиків тут також є велопарковка і декоративне освітлення. На площі висадили золотисті сосни та сакури. Однак головна "родзинка" - це вбудовані в лавки бездротові зарядки для телефонів та зона Wi-Fi.

Завдяки роботі Зеленого центру Метінвест поліпшуються та озеленяються подвір'я багатоповерхівок, сквери та площі. Представники спілки запевняють, таких проєктів попереду ще багато.

#Метинвест #відпочинок #ЗЦМ #новини Маріуполя

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У Дніпропетровській області внаслідок атаки росіян постраждали двоє чоловіків, один з яких отримав серйозні травми.
Російські війська здійснили атаки на Дніпропетровську область за допомогою дронів та артилерії, внаслідок чого двоє чоловіків отримали травми, а будівлі зазнали серйозних пошкоджень.
Протягом дня російські війська здійснили більше 20 обстрілів по території Дніпропетровщини, внаслідок чого двоє людей отримали поранення.
Теги