18:29, 24 вересня

У Маріуполі створили нову зону відпочинку на Лівобережжі

Тут збирається молодь з дітьми та літні маріупольці, влаштовують "привал" велосипедисти. Металурги разом із "Зеленим центром Метінвест" створили нову зону для відпочинку. Локація розташована на площі Перемоги.

поділитись:
У Маріуполі створили нову зону відпочинку на Лівобережжі - фото 1

 

Центральна площа Лівобережжя. Зранку саме тут збирається на посиденьки старше покоління. Вдень же можна зустріти батьків із дітьми чи велосипедистів, які шукають місце для відпочинку. А ввечері сюди сходиться молодь. Директор Зеленого будівництва Сергій Кесарев розповідає: обрали цю локацію, адже вона отримала найбільшу кількість голосів.

Реконструкція вдалася саме завдяки плідній праці та фінансовій підтримці металургів. Зелений центр Метінвест уже не вперше допомагає містянам, адже є потужною платформою для реалізації соціальних проєктів та ініціатив з благоустрою.

Окрім лавок та столиків тут також є велопарковка і декоративне освітлення. На площі висадили золотисті сосни та сакури. Однак головна "родзинка" - це вбудовані в лавки бездротові зарядки для телефонів та зона Wi-Fi.

Завдяки роботі Зеленого центру Метінвест поліпшуються та озеленяються подвір'я багатоповерхівок, сквери та площі. Представники спілки запевняють, таких проєктів попереду ще багато.