18:37, 16 лютого

У Маріуполі триває будівництво першого в Україні металевого будинку

Вісім поверхів та 120 квартир. Металевий будинок з’явиться зі сталі, яку виготовляють на металургійних підприємствах Групи Метінвест.

поділитись:
У Маріуполі триває будівництво першого в Україні металевого будинку - фото 1

Перший в Україні металевий будинок з’явиться в мікрорайоні Черьомушки. Нині роботи тривають. У межах меморандуму про співпрацю між міською владою та Групою Метінвест для будівництва знадобиться понад 300 тонн металу для каркасних робіт. Дім відрізняється від інших багатоповерхівок яскравістю та сучасним дизайном. Та головне - це швидкість, адже справа в конструкціях.

«Проект позволяет таким образов выполнять работы достаточно быстро и эффективно. Срок эксплуатации подобного дома более 100 лет. Мы надеемся, что этот проект послужит трамплином для реализации аналогичных проектов в сегменте жилого строительства. Как в городе Мариуполе, так и в других городах Украины», - каже директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь" Іван Голтвенко.

Добудувати сталеву багатоповерхівку планують у 2022 році. Саме тоді її почнуть заселяти. Розраховують на 120 родин. Серед них освітяни, правоохоронці та переселенці. Самі ж квартири планують зробити однокімнатними та двокімнатними. Загальна вартість проєкту 120 мільйонів гривень.