19:15, 07 квітня

У Маріуполі вдруге пройшла дискусія щодо будівництва нового вишу біля міського саду

І знову жодного конструктиву! На прохання чиновників представники забудовника зустрілися з активістами, аби відповісти на їхні питання. Проте не всі присутні хотіли почути відповіді. Зустріч знову перенесли.

поділитись:
У Маріуполі вдруге пройшла дискусія щодо будівництва нового вишу біля міського саду - фото 1

Зустріч із активістами чиновники розпочали з обговорення плану будівництва. За концепцією майбутню будівлю планують поділити на дві зони - навчальну для студентів і громадську для різноманітних заходів. Також присутніх хвилювало, що буде з бомбосховищами, які розташовані біля приватної території.
На зустрічі були присутні й ті, хто підтримує будівництво вишу й хотів би обговорити деталі. Проте інші активісти з цього лише насміхалися. Через деякий час обговорення знову перетворилися на галас.
Міська влада та забудовники готові до конструктивної бесіди. Планують показати документи, які вимагають активісти.

«Документи, що стосуються земельної ділянки, права власності на цю ділянку і рішення сесії міської ради громада попросила, ми можемо надати. І документ, який по геології, він знаходиться на експертизі, як тільки він вийде з експертизи, представники Політехніки пообіцяли його оприлюднити», – зазначив заступник міського голови Сергій Захаров.

Панельну дискусію перервали вдруге – порозумітися не вийшло, але чиновники згодні зібратися ще раз.