12:10, 05.04.2021

У Маріуполі заявку на обрізку дерев можна буде подати до ЦНАПу

У Маріуполі розробляють Положення про порядок знесення й обрізки зелених насаджень. Про це повідомляє пресслужба міськради.

поділитись:
У Маріуполі заявку на обрізку дерев можна буде подати до ЦНАПу - фото 1

Питання обговорювали депутати профільної депутатської комісії, представники районних адміністрацій, департаменту з питань благоустрою, департаменту інформаційних технологій, МКП зеленого будівництва, Центру надання адміністративних послуг, екологічної інспекції та громадськість.

Питання збереження зелених насаджень завжди актуальна для міста. Ми детально вивчили ситуацію та нормативну базу. Підготовка до проєкту почалися з листопада. Орієнтація на збереження та розвиток екологічної мережі – одне з головних завдань, – підкреслив начальник управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Ваагн Мнацаканян.

Новий документ передбачає розробку єдиного порядку корчування дерев, кущів, газонів і квітів. Центри надання адміністративних послуг почнуть приймати відповідні заяви.

Крім того, спилювати та обрізати дерева будуть на підставі фотофіксації. Також закріплюватимуть навколо стовбура на висоті 1,5 м індивідуальний серійний номер.

Обрізка відбуватиметься згідно з правилами утримання зелених насаджень.