13:32, 18.06.2021

У Маріуполі зі зливових колодязів дістали 30 тонн сміття

Робота з ліквідації наслідків зливи в місті триває вже два дні.

поділитись:
У Маріуполі зі зливових колодязів дістали 30 тонн сміття - фото 1

На очистку зливових систем задіяли співробітників КП «Маріупольавтодор» Вони працюють у всіх районах міста.

Так, з сьомої ранку співробітники продовжують повну очистку зливових систем по вулиці Земській. Тут працює бригада з чотирьох чоловік. Роботи на цій ділянці планують завершити вже ввечері.

За два дні підприємство вивезло 30 тонн сміття з зливових систем міста. Очищають решітки від листя і побутового сміття. У тому числі трапляються пляшки, каструлі, стільці і навіть дивани, розповідають робітники.

Фахівці «Маріупольавтодора» працюють цілодобово. Жителів закликають викидати сміття у відведені для цього місця, щоб зливові системи не забивалися, передає сайт міської ради.

Також зараз тривають рабооти по лівідації наслідків підмиву греблі поблизу с. Малоянисоль. Через сильні зливи рівень води в річці Кальчик піднявся на 18,5 см. Була пошкоджена дамба. Це спровокувало підняття рівня води в Старокримському водосховище. На даний момент вода не убуває. Вона і далі виграє через греблю. Затоплено 32 присадибних ділянки та будиночків в садовому товаристві, а також автомобільний міст через річку. На місці перебувають співробітники Національної поліції, які здійснюють регулювання і переправляють автотранспорт в об'їзд.

 

Крім того водою частково підтоплено Кальміуський район Маріуполя. Для руху закриті вулиця Покришкіна і Тополина.