13:25, 01.06.2021

У Маріуполі зводять першу в Україні сталеву багатоповерхівку

Новобудова найвищого рівня енергоефективності. Проєкт реалізується Групою Метінвест та міською радою в межах програми "Більше, ніж сталь". Що відбувається на будмайданчику зараз?

поділитись:
У Маріуполі зводять першу в Україні сталеву багатоповерхівку - фото 1

Приморський район, Вулиця Амурська, 11. Рівно за рік на цьому місці буде будинок. В новеньких квартирах житимуть 120 маріупольських сімей.

Каркас - із металоконструкцій, стіни - з залізобетону. Площа - понад 7 тисяч квадратних метрів. Майбутній будинок буде яскравим зовні та затишним усередині. Витривала конструкція, можливість будівництва за будь-якої погоди та цікаве планування. Цей будинок - перший в Україні, який має металевий каркас. Хтось виділяє арматуру, хтось сорт чи лист. У зведені багатоповерхівки беруть участь усі підприємства Групи Метінвест.

Подивитися, як триває будівництво, приїхав генеральний директор комбінату "Азовсталь". Енвер Цкітішвілі відзначив, на майданчик уже завезли 90 тон сталі. До кінця липня передадуть ще 250 тон.
Нагадаємо, за підтримки Групи Метінвест будівництво розпочалося в жовтні минулого року. Новосілля святкуватимуть наступного літа.