19:41, 17.08.2020

У Маріуполі з’являться нові зони відпочинку

Металурги взялися за облаштування зон відпочинку для маріупольців. "Місце зустрічі" - новий проєкт громадської спілки "Зелений центр Метінвест". Де та коли відкриють місце-"магніт"?

поділитись:
У Маріуполі з’являться нові зони відпочинку - фото 1

Металурги взялися за облаштування зон відпочинку для маріупольців. "Місце зустрічі" - новий проєкт громадської спілки "Зелений центр Метінвест". Де та коли відкриють місце-"магніт"?

«Є якесь своє місце зустрічі. Де вони раніше збиралися, могли зустрітися, могли там поспілкуватися, якісь різні проекти обговорити. Ті, зміни, які відбуваються у нас в місті - їх не помітити неможливо. І мені дуже приємно, що я задіяний в цьому конкурсі, в цьому проекті», - каже регіональний менеджер дирекції зі взаємодії з громадськими організаціями "Метінвест-Холдингу" Сергій Кесарев.

Разом визначили: будуватимуть майданчик на площі Перемоги, що на Лівобережжі. Тепер обирають наповнення й архітектурний стиль локації. Серед пропозицій - арт-об'єкти, шезлонги, лавки, освітлення та озеленення. Це питання - особливо важливе для головної архітекторки міста Наталі Овчаренко.

«Як я бачу, це повинна бути багатофункціональна композиція. Тобто це місце, де можна просто сісти, може бути навіть прилягти. Озеленення, якісь цікаві клумби», - каже Наталя Овчаренко.

"Зелений центр Метінвест" працює в Маріуполі вже шість років. "Місце зустрічі" - новий проєкт громадської спілки. Його мета створити сучасні зони відпочинку для містян і туристів.

«Коли у нас вже буде приблизно зрозуміла концептуальна ця ідея, ми її віддамо дизайнерам, які відпрацюють кілька варіантів, і тоді ми запропонуємо маріупольцям вибрати найбільш прийнятний», - зазначила координаторка громадської спілки "Зелений Центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Паралельно з Маріуполем такий проєкт реалізують в Запоріжжі та Кривому Розі.