18:52, 25 лютого

У маріупольських лікарнях встановлюють принципово нові кисневі станції

Щоб зменшити кількість балонів із газом, працівники Групи Метінвест встановлюють у лікарнях кріобочки. Підготовка до чергової хвилі коронавірусу триває у трьох медзакладах міста.

поділитись:
У маріупольських лікарнях встановлюють принципово нові кисневі станції - фото 1

Одна кріобочка замість трьох кисневих постів. За сприяння Групи Метінвест у лікарні №9 встановлюють нове обладнання для хворих на коронавірус. Ємність об'ємом 5 кубометрів покращить логістику та зменшить кількість балонів, розповідає заступник директора.

«На 28 точок всього йшло близько 140 балонів на добу кисневих. Ця кріобочка, її вистачить, якщо будуть працювати всі 180 точок, в середньому від 3 до 5 діб. Її тестують зараз, проводяться зварювальні роботи. У приміщенні лікарні вона вже розлучена», - розповів заступник директора міської лікарні №9 Ігор Ткачук.

За словами директора лікарні, металургійні підприємства допомагають медикам від початку пандемії. Ідентичні кріобочки встановлять і в міських лікарнях №1 та №4.

З 2020 року інвестиції Групи Метінвест в будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури в Маріуполі склали понад 72 млн грн. На ці кошти прямою подачею кисню облаштують майже 700 лікарняних ліжок.