18:58, 29 вересня

У міській лікарні №4 відкрили друге інфекційне відділення

Сучасні палати, якісне обладнання та спеціалізована кімната для дітей з інвалідністю. Будівництво дитячого інфекційного центру триває.

поділитись:
У міській лікарні №4 відкрили друге інфекційне відділення - фото 1

Зараз вже закінчили ремонт другого відділення.

«Повністю зараз на 100% виконано покрівлю по всім трьом блокам. 95% вже завершена термомодернізація в утепленні. Зараз повністю 100% ми віддали медикам друге відділення, де виконані заміна всіх інженерних мереж, обладнана вентиляція, кондиціонування, пожежна сигналізація», - розповів перший заступник міського голови Михайло Когут.

Та вже стали до реконструкції баклабораторії. І незабаром розпочнуть роботи на будівлі першого відділення, додають спеціалісти. Два ж роки тому вже відремонтували третій інфекційний корпус, розповідає директор лікарні.

У міській лікарні №4 відкрили друге інфекційне відділення - фото 27615

 

«Зібрати разом воєдино стаціонар, дитячу реанімацію і баклабораторію. Тим самим забезпечити повний цикл лікування, найголовніше наше завдання - це скоротити терміни перебування з високою ефективністю. Для цього все, що знає європейська наука тут або є, або буде», - наголосив Володимир Жигіль.

Індивідуальні бокси з окремим виходом на вулицю, звичайні палати та для пацієнтів з інвалідністю. Лікуватися в інфекційному центрі зможуть діти з усього Маріуполя та прилеглих селищ.

«100 тисяч дітей нашого регіону південного сходу будуть захищені найсучаснішим обладнанням, будуть лікуватися в найсучасніших умовах. Ось таке завдання стояло сьогодні перед будівельником, таке завдання сформулювали наші медичні працівники. І, звичайно, квінтесенцією цього всього буде найсучасніша баклабораторія, яка відкриється тут на території регіонального центру з боротьби з дитячою інфекцією», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Проєкт фінансується за рахунок міського, державного бюджетів та за підтримки Групи Метівест.

«Всі разом зусилля: міської влади, Метінвесту та якісь ще дотації з державної скарбниці дозволили це се модернізувати. Але це тільки завдяки тому, що на чолі міста був Вадим Сергійович Бойченко, який зміг модернізувати всю систему управління міським господарством», - наголосив народний депутат України Вадим Новинський.

За останні 10 років на ремонт четвертої лікарні направили близько 17 мільйонів гривень, зазначив генеральний директор комбінату "Азовталь" Енвер Цкітішвілі.

«Лише рік тому ми відремонтували інфекційне відділення, підготували його на майбутнє. І останнім часом, за останні чотири місяці ми ще 7 мільйонів 400 тисяч вклали в ремонт будівлі».

Загальна вартість проєкту майже 30 мільйонів гривень. Дитячий регіональний інфекційний центр планують відкрити наприкінці цього року.