10:28, 28.05.2020

У продажу з'явилися квитки ще на 12 потягів далекого сполучення

Укрзалізниця поступово виходить з карантину. Кількість потягів, які будуть курсувати з 1 червня збільшується

поділитись:
У продажу з'явилися квитки ще на 12 потягів далекого сполучення - фото 1

Укрзалізниця виставила на продаж квитки ще на 12 потягів. Як сайт телеканалу "Сигма" писав раніше, квитки поступили у продаж на 5 швидкісних поїздів Інтерсіті+ та 9 потягів далекого сполучення, зокрема й Маріуполь-Києв. Усі воні будуть курсувати з 1 червня.

Тепер можливо придбати квитки й на такі потяги:

У продажу з'явилися квитки ще на 12 потягів далекого сполучення - фото 18343

В Укрзалізниці повідомляють, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів продаж квитків відкрито на 50% місць у потягах. Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та у залізничних касах.

Крім того, для зручності пасажирів з 1 червня квитки можна буде придбати за 90 діб до дати відправлення потяга. Раніше цей термін складав 45/60 діб. Збільшення терміну дозволить і пасажирам заздалегідь планувати поїздки, і підприємству вчасно реагувати на попит і заздалегідь призначати потяг на найбільш популярні дати та напрямки.

Варто відзначити, що міністр інфраструктури Україні Владислав Криклій зазначив, що Укрзалізниця технічно готова розпочати пасажирське сполучення. До запуску з 1 червня готові 42 поїзди, їх кількість може бути збільшена.

Коли і які рейси можуть відкритися, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Нині вже є рішення щодо відновлення сполучення у Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській та Черкаській областях.