14:39, 22 вересня

У регіони України направили інноваційні ліки від коронавируса

Препарати Bamlanivimab і Etesevimab для лікування Covid-19 надійшли в Україну як гуманітарний вантаж американської благодійною організацією Direct Relief завдяки сприянню Посольства України в США.

поділитись:
У регіони України направили інноваційні ліки від коронавируса - фото 1

 

20 тис. флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) і 40 тис. флаконів Етесевімабу (Etesevimab) вже розвезено в регіони. повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я. Ці препарати рекомендували внести до протоколу лікування хворих коронавірусів за умови їх наявності в країні.

"Наказом МОЗ від 20.09.2021 № 1979 оновлений протокол« Надання медичної допомоги для лікування коронавирусной хвороби (COVID-19) », яким передбачена можливість використання лікарських засобів Bamlanivimab і Etesevimab. Тепер лікарі, які надають допомогу хворим COVID-19, будуть мати чітку інструкцію про те, в яких саме випадках захворювання і як правильно застосовувати ці лікарські засоби", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

 

 

Механізм дії препаратів полягає в блокуванні прикріплення вірусу до мембрани клітини, що унеможливлює потрапляння SARS-CoV-2 в клітини людини, нейтралізує дію вірусу і сприяє запобіганню розвитку та лікування COVID-19. Діють ці ліки безпосередньо на вірус - препарати зв'язуються з спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню в клітину і подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з Коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень і потрапляння в лікарню.

Варто відзначити, що за минулу добу від отсложненій коронавируса в Донецькій області померли 10 осіб. Виявлено 460 нових випадків захворювання, госпіталізовано 534 жителя області. Всього в Україні зафіксовано 6754 нових підтверджених випадків коронавирусной хвороби, госпіталізовані - 2175 осіб, видужали 2095, померли 105 українців.