19:15, 29.10.2020

У власному будинку згоріла літня жінка. Рятувальники нагадали маріупольцям про безпеку

З приходом холодів такі надзвичайні ситуації трапляються все частіше. Тому рятувальники проводять рейди по домівках та нагадують про правила поводження з вогнем.

поділитись:
У власному будинку згоріла літня жінка. Рятувальники нагадали маріупольцям про безпеку - фото 1

Кальміуський район. Вулиця Зуєвська. Нещодавно тут у власному будинку згоріла літня жінка.

«Випадково дізналася, тому що прийшла додому вранці, почула запах гарі. Вже коли подивилася, почала сусідів запитувати, сказали, що так, згорів», - каже сусідка Наталія.

Сьогодні рятувальники нагадали мешканцям цього приватного сектору про правила поводження із швидко займистими предметами та перевірили стан печей. Адже більшість тут ще користується твердим паливом.

«Хотіли би донести основні правила, надати вам рекомендації, щодо пожежної безпеки під час використанні печі на твердому паливі».

Із початку року в місті виникло понад пів тисячі пожеж, в яких загинуло 20 маріупольців.

«В Кальміуському районі лише за поточний рік виникло 137 пожеж. Порівнюючи з минулим роком кількість пожеж зменшилася у 10 разів, однак при зменшенні пожеж спостерігається збільшення загиблих на пожежах», - розповів провідний фахівець ГУ ДСНС У Донецькій області Дмитро Марусін.

З дитинства нас вчили, як поводитися з вогнем, утім у непередбачуваній ситуації можна розгубитися. Тому, якщо ви опинилися в осередку пожежі, в жодному разі не потрібно панікувати. Краще викликати рятувальників, набравши 101, якщо такої можливості немає, спробуйте покликати на допомогу та вибратися самотужки.