16:05, 16.06.2021

У Волноваському районі молода мама намагалася позбутися дитини

До медиків звернулася 25-річна жителька села Андріївки і повідомила, що виявила в покинутій будівлі новонародженого хлопчика.

поділитись:
У Волноваському районі молода мама намагалася позбутися дитини - фото 1

Жінка розповіла, що вона збирала черешню неподалік і почула дитячий плач, а, підійшовши ближче, побачила загорнутого в дрантя немовля з пуповиною. Вона забрала дитину додому і нагодувала, а потім викликала «швидку допомогу».

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Попередньо було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 135 «Залишення в небезпеці матір'ю своєї дитини» Кримінального кодексу України.

Оперативники почали розшук матері хлопчика і в результаті проведених заходів встановили, що нею і є заявниця. Жінка спочатку намагалася видати свою дитину за чужу і заплутати поліцію, але пізніше зізналася.

Вона пояснила, що народила дитину 14 червня вдома і дбала про хлопчика. Але зрозуміла, що через складну фінансову ситуацію не може його залишити. Вона сама ростить вже двох дітей. Але і завдавати шкоди новонародженому не хотіла. Тому вирішила обдурити поліцію і придумала історію з знахідкою дитини в покинутій будівлі.

Після проведення слідчих дій і судово-медичної експертизи за даним фактом буде прийнято процесуальне рішення, повідомляє прес-служба поліції Донецької області.