14:15, 21 лютого

Україна повертається до адаптивного карантину

Зелена, жовта помаранчева та червона зони. Наступного тижня Україну знов поділять на карантинні зони. Як працюватимуть школи та садочки? І чи чекати на послаблення обмежень?

поділитись:
Україна повертається до адаптивного карантину - фото 1

Ділити країну на зони почнуть із 24 лютого. Від цього дня наша держава опиниться в жовтому рівні епідемічної небезпеки. Залишаться обмеження, які діють і зараз, але з певними послабленнями. Зокрема, заклади громадського харчування зможуть приймати клієнтів до опівночі.

Крім того, дозволять відвідувати заклади освіти групам, де понад 20 осіб. Тому в маріупольських вишах уже чекають студентів за партами. Садочки, школи та ліцеї в жовтій зоні - теж працюватимуть.

Також урядовці дозволили приходити вболівальникам на матчі улюблених команд. Але кількість людей на масових заходах усе одно контролюватимуть. А якщо хворих побільшає - населенні пункти опиняться в помаранчевій зоні. Вона не передбачатиме встановлення додаткових обмежень, а лише сигналізуватиме, що незабаром місто чи селище може змінити колір на червоний.

Україна може опинитися і в зеленому кольорі. А це значить відсутність майже будь-яких обмежень. Зони встановлюватимуть на підставі окремих показників. Крім того, урядовці подовжили карантин до кінця квітня.