20:03, 11.08.2020

У Маріуполі розкрадають клумби. Збитки міста склали майже 100 тисяч гривень

Заради шкоди чи продажу? Деякі містяни продовжують знищувати зелені насадження. Нещодавно камери спостереження зафіксували новий випадок. Жінка з коренем виривала квіти.

поділитись:
У Маріуполі розкрадають клумби. Збитки міста склали майже 100 тисяч гривень - фото 1

Виривають квіти, викопують кущі. Про подібний випадок розповідає й пані Тетяна.

«Продають і жадібність просто-напросто. Знову-таки на своїй вулиці, у мене сусідка посадила квіти, посадила різні. Об 11 годині ночі, ну, з трохи вище з будинку з ліхтариком, інша соселдка прийшла красти квіти», - пригадує мешканка Маріуполя.

Висаджує квіти і чоловік пані Ірини. Говорить, це дуже кропітка робота, більшість сортів вибагливі та треба багато сил витрачати на їхній чудовий вигляд. Жінка додає, ставиться до вандалів негативно, обов'язково б робила зауваження.

«Варвари, по-іншому не назвеш. Їх потрібно штрафувати, щоб відчули, що це таке, а на ці гроші садити, висаджувати нові квіти. І навіть їх змусити це робити, щоб вони посадили за свої гроші і подивилися, приємно їм буде, коли їх праця руйнують», - вважає Ірина.

Роман також проти вандалів, проте зауваження - не робив би. Пояснює, порушники все одно будуть діяти по-своєму. Хлопець не розуміє, навіщо деякі маріупольці нищать красу. Роман нещодавно повернувся до Маріуполя. Відзначає, за рік місто стало значно гарнішим.

«Парк відмінний зробили ... У центрі, ну я вже бачив це, а на Лівому мені реально подобається, зараз просто приємно. Раніше у всіх був стереотип, що це як інше місто, а зараз там приємно перебувати, жити навіть і проводити час».

Комунальники розповідають, найчастіше в парках та скверах крадуть та виривають хвойні рослини. Вони й дорожчі. За останній рік збитки склали майже 100 тисяч гривень.

«Дуже часто і на драмі у нас проходять розкрадання, просто вирвав, зламав, забрав, викинув в урну. Так само і урну паркову, кому вона потрібна, теж не розумію, виламали, винесли, кинули. Це приносить нам великої шкоди. Це ж все закладено в бюджет і не просто це закупити для нас», - зазначає головний інженер КП "Зелене Будівництво" Павло Дереклєєв.

Павло Дереклєєв додав, цьогоріч зафіксовано три таких випадки. За цими фактами відкриті кримінальні провадження.