20:00, 15.09.2020

В Маріуполі провели «Eco Day»

Двадцять пакетів сміття за годину. Стільки вдалося зібрати учасникам флешмобу «Eco Day», який провели представники руху "Зе!Молодь". Прибирали територію - біля парку Дикої природи.

поділитись:
В Маріуполі провели «Eco Day» - фото 1

Ганна - жителька Маріуполя. Разом із сім'єю прийшла до парку на пікнік. Однак, каже, настрій зіпсувало те, що біля альтанок - купа сміття.

«Хто як вихований. Яке виховання прищеплюється до дітей, до молоді, так і надходять. Нікого не може бути за кимось прибирати. Люди самі повинні за собою прибирати».

Ситуацію вирішили виправити представники молодіжного руху "Зе!Молодь". Організували флешмоб «Eco Day». Приблизно за годину учасники акції навели лад майже всюди. Та кажуть, впоралися б швидше, якщо б кожен відпочивальник прибирав за собою.

«Для наших городян побудовано дуже багато альтанок, в яких можна відпочивати. Але, на жаль, після бурхливого приємного відпочинку, ніхто за собою не прибирає. Щоб не приходити в якусь локацію, де ти відпочиваєш, і дивитися, що гора сміття поруч з тобою перебуває, і тобі стає неприємно, треба вживати заходів. І тільки треба починати з себе», - каже учасник екологічного флешмобу «Eco Day» Артур Григорян.

Організатори обіцяють провести ще не одну таку толоку.

«Ця акція є не одноразовою. Ми збираємося відвідувати кожен район цього міста. Минулого разу ми зібралися тут, в цьому ж місці, і хлопці, які сиділи в альтанках, вони запропонували нам свою допомогу», - розповіла учасниця екологічного флешмобу Аліса Згара.

Зібране сміття учасникам акції допомогли вивезти місцеві комунальники.