12:15, 08.10.2020

В Україні почали видавати зелені номери на авто

Сервісний Центр МВС презентував нові номерні знаки на автомобілі - "зеленні".

поділитись:
В Україні почали видавати зелені номери на авто - фото 1

Такі знаки відтепер можуть отримати власники едектромобілів та електробусів, повідомляєтся на сайті Сервісного Центру МВС України.

Серії номерних знаків для особистих електромобілів, електромобілів-таксі, електробусів та інших типів електричного транспорту на таких номерах позначатимуть літеросполуками з латинської абетки.
Для електромобілів, електромопедів та електромотоциклів використовується біла плашка з зеленими літерами і цифрами. Для електротаксі та електробусів – зелені цифри на темно-жовтому тлі. Такий дизайн використовують в Австрії, Німеччині, Норвегії, Великій Британії та багатьох інших країнах.

Як повідомляють у Сервісному центрі, зараз Україна є одним із лідерів за темпами росту придбання електромобілів. Зараз в країні зареєстровано майже 23 тисячі таких автівок. Цього року їх придбали на 42% більше українців, ніж торік.

«Зелені» номерні знаки закріплюватимуться лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння. Реєстрація таких автівок буде відбуватися на загальних підставах.